Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Węglewo - Oferty sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Węglewo

Węglewo,wielkopolskie

155 000 zł3 516 m² 44,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dwie działki budowlane w miejscowości Węglewo o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węglewo

Węglewo,wielkopolskie

155 000 zł3 516 m² 44,08 zł/m²

 

 

 

Węglewo,wielkopolskie

50 000 zł1 413 m² 35,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana niezabudowana w miejscowości Węglewo k/ujścia. Działka o pow. 1413 m2, płaska, w kształcie prostokąta położona w centrum wioski. Media : energia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węglewo

Węglewo,wielkopolskie

50 000 zł1 079 m² 46,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O przedstawia nieruchomość gruntową niezabudowana o powierzchni 1079m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Węglewo, ok. 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Węglewo

Węglewo,wielkopolskie

850 000 zł85 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Grunt rolny o powierzchni 8,5 ha, położony w Węglewie. Polecamy Kontakt tel. Przedsiębiorstwo Inwestycji i Obrotu Nieruchomościami pion 61-568 Poznań ul. Wierzbięcice 28/2 tel.faxNr.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij